Fabrikada işçi kadını becerdim

Bir fabrikada bölüm şefiyim haliyle o bölümde korkulan ve saygı duyulan biriyim sık sık oraya gidip işçileri kontrol etmem gerekiyor ne iş yapıyorlar takip etmek benim görevim. O yüzden bazıları sahte gülüşler yapmak zorunda kalıyor belki de bana arkamdan sövüyorlar ama görevimi yapmam lazım sonuçta bana da bu yüzden para veriyorlar. Ne kadar rahatsız bir durum olsa da o bölümde bir kadın var ki tam bir afet benim için onu görünce içimde bir şeyler kıpırdaşıyor beni çok fazla heyecanlandırıyordu. Bu yüzdende normalden daha sık gidiyor onu izliyordum.

BENİ İSTEDİĞİNE EMİNDİM

Balık etli orta seviyede memeleri vardı. Kalınlaşan bacaklarına bakıp içimde ateşi durduramıyordum. Oda bana farklı bakışlar atar keyifli dakikalar çekiyorduk. Onu izlerken zevk alıyordum resmen bana bakıp gülümsüyordu bir gün yanına gittim bir gelsene dedim şefi olduğumdan hayır deme gibi şansı yoktu.  Fabrikanın boş taraflarına gittik duvara doğru gidince bana döndü efendim burada ne yapıyoruz diyip sallanıyordu göz ucuyla bakarak gülümsüyordu. Bir elimi duvara koydum çenesinden tutup öpmeye başladım pek fazla uğraşmadan oda öpmeye başlamıştı. Öperken memelerini sıkıyordum düşündüğümden büyük ve yumuşaktı hafiften üzerinde ki yukarı kaldırıp memesinin uçlarını yalamaya başladım gözlerini kapatıp zevk alıyordu bir süre onu öyle emince oda eğilip sikimi açtı ve yalamaya başladı yalarken gözlerini yine kapatarak yalıyordu dondurmayı böyle yalamamıştır iştahlı yalıyordu. Buda benim oldukça zevke getiriyordu.

HAYATIMIN EN GÜZEL SİKİŞİYDİ

Keyifim mi anlatamazdım seri seri yalıyordu onu orada bir yere oturttum ve altındakini çok indiremedik ama yine sokabilecek bir hale getirdim ve sokmaya başladım sokuyordum sokarken sert vuruşlarım daha hoş bir ten sesi çıkıyordu göbeğinden yalayarak memelerini emmeye gidiyordum ama durmadan sokuyordum sikimde bende çok memnunduk hatunda çok memnundu sik beni şefim harikasın şefim diyordu buda beni fazlası ile tahrik ediyor daha sert sikmeye başlamıştım memelerine şaplak atarak yalıyordum bir saat yarım dakika orada güzelce bir sikişiyorduk. Ve boşalırken yüzüne de az bir şey yüzüne de gitmişti ama o rahatlamayla dikkat etmedim ve işçilerin yanına gidince yüzünde ki ne salyan mı aktı kız falan deyince tahrik oldum yine.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir